powercoaching.plsitemap

Coaching

rekomendacje

,,Monika jest osobą kompetentną, idealnie nadającą się do roli coacha, która już od pierwszego spotkania wprowadza atmosferę ciepła i wzajemnego zaufania. Kontakt z nią to czysta przyjemność, swym nastawieniem i ogromnymi pokładami empatii sprawia, że człowiek chce się otwierać i zaczyna wierzyć, że coaching z nią jest pierwszym, a zarazem milowym krokiem ku rozwikłaniu trapiących nas problemów. Monika niewątpliwie pomaga odkrywać to, czego świadomi wcześniej nie byliśmy, a sesje z nią są swoistego rodzaju drogowskazem nakierowującym nas na drogę satysfakcjonujących rozwiązań. Niezwykle cieszę się, że mam przyjemność pracować z tak wybitnym coachem!”

Daria Graczyk

,,Coaching z Moniką pomógł mi spojrzeć na swoje życie z dużo szerszej perspektywy, z perspektywy o której się nie myśli kiedy brak czasu, a szkoda bo dużo ważnych rzeczy nam umyka. Dzięki sesjom z Moniką mogłem przyjrzeć się właśnie takim aspektom mojego życia z którymi mam największe wyzwania i uporządkować je.
Zmiana w jednym aspekcie życia miała spory wpływ na inne sfery. Oczywiście jak najbardziej pozytywny.
Polecam zdecydowanie!”

Łukasz Błażejowski

,,Praca z Moniką jako coachem to rewelacyjne przeżycie, ponieważ poprzez jej odpowiednie ćwiczenia i umiejętne pytania osoba coachowana potrafi wyciągnąć wnioski których wcześniej nawet by się nie spodziewała. Miła i przyjazna atmosfera spotkań sprawia, że rozmowa z Nią jest przyjemnością – aż się nie można doczekać kolejnej sesji. Praca nad problemami i celami poprawia nastawienie do życia, gdyż każdy klient po kilku sesjach będzie potrafił zaakceptować swoje słabsze strony i podejmie nad nimi pracę a swoje mocne strony wzmocni kilkukrotnie. Polecam podjąć współpracę z Moniką, to naprawdę rzetelny i kompetentny coach”.

Maksymilian Szymkowiak

„Z chęcią idę na spotkania z p. Moniką Zientecką. Czas mija pożytecznie i szybko. Udziela się jej optymizm, rozmowy prowadzi spokojnie i z życzliwością, do każdej jest bardzo dobrze przygotowana. Pierwszymi efektami naszych spotkań, co mnie bardzo cieszy, są: zdecydowanie wyższy poziom mojej samooceny, wzmocnienie chęci działania. Kompetentna, polecam!”

Elżbieta Majchrowicz

,,Pani Monika jest osobą niezwykle otwartą i empatyczną. Jako klient bardzo dobrze czułem się w jej towarzystwie, czułem, że mogę opowiedzieć jej o wielu sprawach. Jednocześnie jako coach profesjonalnie podchodzi do tego, co robi, inspiruje do działania, ma dużą wiedzę, zadaje trafne pytania, które były dla mnie nowością. Jej pozytywne nastawienie i poczucie humoru też są ważne. Dzięki coachingowi poznałem nowe rozwiązania zastanawiających mnie problemów, zaplanowałem sobie działania i jestem w trakcie ich realizacji. Uświadomiłem też sobie wiele na swój temat. Monika- dzięki!:)”

Krzysztof Rogalski

,,Z Moniką Zientecką poznałam się na warsztatach Boss, które odbywały się na mojej uczelni. Bardzo mi się podobał sposób w jaki prowadziła zajęcia. Uśmiechnięta, energiczna, pozytywnie nastawiona do życia. Bez problemu odpowiadała na wszystkie pytania, z chęcią polecała książki na temat coachingu. Na naszych wspólnych sesjach zawsze jest dobrze przygotowana i bardzo wierzy w to, że uda mi się dojść do wyznaczonego przeze mnie celu. Widać jak bije z niej ciepło, optymizm. Po każdej sesji czuje się mocno zmotywowana i wiem, że dam sobie ze wszystkim rade. Bardzo jej kibicuje by była jedną z pierwszych kobiet, które są znane w świecie coachingu i głęboko wierzę ,że stanie kiedyś na scenie i będzie przemawiać do tylu osób co znani w tej branży mężczyźni. Gorąco polecam!”

Klaudia Paczkowska

,,Monika jest osobą rzetelną, kompetentną,  bardzo ukierunkowaną na słuchanie ludzi. Miałam wrażenie, ze nareszcie ktoś słyszy, co naprawdę mowie. Monika pokazuje cała swoją osobą, ze zależy jej na rozwikłaniu problemów i wątpliwości klienta, jest szczerze zainteresowana pozytywnym rezultatem sesji.Poprzez zadawanie właściwych pytań Monika pomogła mi zrozumieć, w czym tkwił mój problem. Już po pierwszej sesji wiedziałam, w którym kierunku będziemy iść dalej podczas kolejnych spotkań.Po pierwszym spotkaniu uświadomiłam sobie, że niepotrzebnie zwlekałam z decyzją by umówić się na coaching. Teraz zachęcam moich znajomych i przyjaciół do zrobienia tego pierwszego kroku i do spotkania z Monika, która jest fantastycznym coachem”.

Maria Stabla

,, Monikę poznałem na wykładzie, który prowadziła. Widać było u niej wielką pasję, entuzjazm i zaangażowanie w to, co robi, co motywowało. Ciekawie z energią i dużą ilością uśmiechu przedstawiła nam konkretne informacje. Bardzo zainteresowała mnie coachingiem.Podczas warsztatu znacznie poszerzyłam swoją wiedzę z tego zakresu, dzięki dużej ilości przykładów, porównań, częstej pracy w grupach co pomogło postawić się w rzeczywistej sytuacji, nie tylko w teorii. Tego oczekiwałem po tym wykładzie”.

Wojciech Skrzypczak

,,Monika jest osobą niezwykle otwartą, ciepłą, empatyczną. Jako klient bardzo dobrze czułem się w jej towarzystwie, czułem, że mogę opowiedzieć jej o wielu sprawach. Jednocześnie jako coach profesjonalnie podchodzi do tego, co robi, ma dużą wiedzę, zadaje trafne pytania, które były dla mnie nowością, inspiruje do działania i zmiany na lepsze. Jej pozytywne nastawienie i poczucie humoru też są ważne. Dzięki coachingowi poznałem nowe rozwiązania zastanawiających mnie problemów, zaplanowałem sobie działania i jestem w trakcie ich realizacji. Uświadomiłem też sobie sporo nowych rzeczy na swój temat. Monika- dzięki! Z czystym sumieniem mogę polecić Monikę jako coacha”.

Krzysztof

,,Mimo, że byłem raczej sceptyczny co do idei coachingu, Monika zmieniła moje postrzeganie na ten temat. To bardzo otwarta, godna zaufania i energetyczna osoba. Dzięki swojej inteligencji emocjonalnej jak nikt inny potrafi w pełni wysłuchać i zrozumieć. Przekazane podczas sesji konkretne ćwiczenia pomogły mi się skoncentrować na ważnych dla mnie kwestiach oraz postawić sobie ambitne cele do realizacji których dążę teraz każdego dnia. Polecam nawet najbardziej opornym i sceptycznym!”

Maciej Głowacki

Video


 


Member of group